Urządzenia

Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości urządzeniach renomowanych firm, gwarantujących wysokiej jakości produkty, idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Nowoczesne urządzenia szlifierskie – Essilor  Mr Blue
nowoczesne Urządzenia do videocentracji 

W naszych Salonach znajdują się najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe VISIOFFICE i VISUREAL.  


Urządzenia te gwarantują najbardziej precyzyjny pomiar parametrów do okularów. Dzięki urządzeniom do videocentracji będziesz miał pewność, że Twoje okulary będą idealnie dopasowane do Ciebie. 


Pomiar dokonywany w ciągu chwili mierzy zarówno dynamiczne parametry niezbędne dla wszystkich standardowych soczewek okularowych, ale również parametry specyficzne dla soczewek spersonalizowanych, w tym również progresywnych.


Nowoczesne spersonalizowane soczewki progresywne pozwalają użytkownikom cieszyć się doskonałym i swobodnym widzeniem na każdą odległość. Można je porównać do garnituru skrojonego na miarę. Zaprojektowanie takiej soczewki wymaga nie tylko awansowania procesu technologicznego podczas produkcji, ale również precyzyjnego pomiaru, biorącego pod uwagę wiele parametrów. Z myślą o naszych Klientach zapewniamy najbardziej profesjonalny i najdokładniejszy pomiar wykonywany za pomocą urządzenia Visioffice firmy Essilor oraz VisuReal firmy Hoya. 

 

Główne zalety pomiaru urządzeniami do videocentracji to:


  • o wiele szersze pole widzenia, 
  • znacznie krótsza adaptacja do nowych soczewek,
  • natychmiastowy komfort i precyzja widzenia we wszystkich kierunkach patrzenia, nie ma potrzeby zmiany postawy, nawet w przypadku patrzenia przez peryferyjną część soczewki – patrzenie jest tak komfortowe jak  buty wykonane na zamówienie,
  • doskonałe widzenie bez wysiłku,
  • koniec z problemami związanymi ze zniekształceniami, czy pływaniem obrazu, nawet podczas najbardziej dynamicznych czynności – rejestracja dynamicznych obrazów na zasadzie wysokiej jakości kamery z efektami 3D.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów