Pakiet Bezpieczne Okulary

·       Pakiet Bezpieczne Okulary można wykupić jedynie w momencie zakupu okularów.

·       Koszt wykupienia Pakietu Bezpieczne Okulary to 10% wartości okularów / soczewek okularowych (od ceny katalogowej).

·       Pakiet Bezpieczne Okulary ma zastosowanie do produktu zakupionego w Salonie STYLE OPTIC, to jest okularów korekcyjnych lub soczewek okularowych montowanych do własnej oprawy.

·       Kupując pełną parę okularów, Pakiet Bezpieczne Okulary obejmuje oprawę i soczewki okularowe.

·       Kupując soczewki okularowe do własnej oprawy, Pakiet Bezpieczne Okulary obejmuje tylko zakupione soczewki okularowe.

·       Kupując pełną parę okularów nie ma możliwości wykupienia Pakietu Bezpieczne Okulary wyłącznie na soczewki okularowe

·       Zniżka udzielana jest od ceny katalogowej (bez promocji).

·       Zniżka udzielana jest tylko na ten sam model oprawy. W przypadku braku dostępności takiego samego modelu możliwa jest wymiana na inną oprawę w tej samej cenie lub za dopłatą.

·       Zniżka udzielana jest na takie same soczewki okularowe, tj. w tej samej mocy, konstrukcji i z tymi samymi powłokami.

·       Pakiet Bezpieczne Okulary obejmuje szkodę majątkową będącą następstwem uszkodzenia, zniszczenia produktu, to jest okularów / soczewek okularowych (np. zarysowania, złamania, pęknięcia), powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku (nagłego zdarzenia wywołanego przyczyną zewnętrzną), a także utratą nabytego produktu, to jest okularów / soczewek okularowych wskutek zgubienia, kradzieży lub rozboju.

·       Pakiet Bezpieczne Okulary nie obejmuje szkód, których naprawienia można żądać od producenta produktu w ramach gwarancji oraz szkód, do których naprawienia wystarczy wykonanie przez Salon Optyczny STYLE OPTIC usługi serwisowej

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów